Searched for

Kiedy warto pracować za najniższą krajową?

Read More

Lepiej reklamować się na Facebooku czy w Google?

„Dobry produkt sprzeda się sam” – moim zdaniem to stwierdzenie to ściema. Oczywiście jest wiele biznesów, które reklamy płatnej nie potrzebują (przynajmniej do pewnego momentu). Mając kilka zleceń na strony internetowe mam zapewnioną pracę na kilka tygodni do przodu, ale kiedy produkt czy usługa nie kosztują w tysiącach i trzeba wielu klientów na tydzień?

Read More

Jak skutecznie narzekać na robotę?

Read More

Jak zrobić postanowienia noworoczne?

Read More

Dziękuję!

Dziękuję za Twój zapis na listę! Oprócz tworzenia treści na blogu robię sociale – Youtube, Linkedin, Facebook, Instagram, Twitter staram się dostosować treści do każdego medium – będzie super, kiedy tam też się spotkamy. Jeśli masz ochotę, to kliknij niżej ; )

Do zobaczenia! : ))

test

Hi. I am Haley Duster

I am a blogger traveler writer

About Me
About Me

Life
Life

Adventure
Adventure

Instagram
Instagram

Przykładowa strona

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników umieszcza na swoich witrynach stronę z informacjami o sobie, dzięki którym przedstawiają się odwiedzającym ich witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

Cześć! Za dnia jestem gońcem, a nocą próbuję swoich sił w aktorstwie. To jest moja witryna. Mieszkam w Los Angeles, mam wspaniałego psa, który wabi się Jack i lubię piña coladę (a także spacery, gdy pada deszcz).

… lub taki:

Firma Wihajstry XYZ została założona w 1971 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją najlepszych wihajstrów. W naszej siedzibie w Gotham City pracuje ponad 2000 osób, które zajmują się robieniem całej masy fantastycznych rzeczy dla mieszkańców Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć tę stronę i utworzyć nowe strony z własną treścią. Baw się dobrze!