Przez nazwę bloga nie mogę użyć 70% słów, żeby określić TVN. Przyzwyczaiłem się, że pracują tam etatowcy zatrudnieni przez PO i mówią, o zgodzie podczas przemówień Prezydenta z pianą w ustach.

„Dziennikarze” działają nie tylko w obszarach politycznych. Po tym jak zjechali Bellę, a znałem prawdziwą wersję to nawet rozumiem, że pracują tam hieny – takie stworzenia bez sumienia, dla hajsu. Takie żałosne i bezwartościowe, ale do dzisiaj myślałem, że kanały tematyczne takie jak np. TVN Turbo czy TVN Meteo Active są robione przez pasjonatów. W pierwszym z wcześniej wymienionych oglądałem kiedyś nawet kilka programów, natomiast jeśli chodzi o nowy twór z magiczną nazwą „Active” – zapewne po to, by zarobić mamone na najszybciej rozwijającej się branży w Polsce – to oglądałem po raz pierwszy.

Jak wychodzi to TVNowi? Jak wszystko.

Przywykłem, że w biegowym, amatorskim świecie każdy biega z jakiegoś powodu, ale nie dla pieniędzy. Nigdy nie wpadłbym na to, że jak ktoś twierdzi, że nagrywa bieg od środka i biegnie to rzeczywiście z bieganiem nie ma nic wspólnego. Nie jestem po prostu przyzwyczajony do oszustwa akurat na tym obszarze. W sumie to na żadnym, ale to ze względu na osoby, jakimi się otaczam. Natomiast patrząc globalnie to bieganie na poziomie amatorskim i oszustwo to raczej wyrazy przeciwstawne. Moja pierwsza styczność z TVN Active jest zatem porażająca. Dokładnie tak TVN okłamuje ludzi w kwestiach politycznych, ekonomicznych i każdych innych. To przerażające, ale znam osoby, które mówią, że widziały coś w „Faktach” i są przekonane o prawdziwości tych informacji. Wyrazy współczucia.

Ktoś kto pasjonuje się bieganiem nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Ktoś kto rozumie wysiłek biegaczy na zawodach nigdy by nie jeździł im przed nosem rowerem…
Po prostu poniżej prezentuję jak bardzo nisko można upaść, żeby zarobić pieniądze. Oczywiście film na moim serwerze, bo podejrzewam, że wszystkie kopie z youtube zostanę usunięte.

Spodobał Ci się wpis? Mam jeszcze więcej wartościowej wiedzy dla Ciebie.
Dowiaduj się o nowych wpisach przed wszystkimi.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Szczery człowiek

nie ma jak to kasować komentarze hahahaha takie żałosne 😉