sochi
W ostatnich dniach dzieją się dziwne rzeczy. Fakt, jestem trochę przećpany środkami przeciwbólowymi i mam chwilę, żeby się zatrzymać i popatrzeć. Niemniej jednak to chyba troszkę nietypowe i niesamowite co się dzieje na około. 3 wydarzenia, które wzbudziły we mnie emocje w ostatnich dniach

Nominacje alkoholowe
Zauważyłem, że ludzie w podobnym wieku do mojego (powiedzmy 20-30 lat 🙂 w znakomitej większości żyją z dnia na dzień. Bez pasji, bez celów, bez koncepcji na życie. Faktem jest, że ostatnimi czasy sporo osób poblokowałem na fejsbuczku. (Kliknij tutaj jak nie wiesz czemu ), ale i tak nie uniknąłem fali filmów, w których jedna osoba pije jakiś alkohol duszkiem i nominuje kolejne. Wiedziałem, że jest źle, ale nie sądziłem że ludziom aż tak się w życiu nudzi, pomijając aspekty zdrowotne. Ci ludzie wychowują albo będą wychowywali dzieci, będą rządzić krajem, będą utrzymywać swoje rodziny, ale.. ale to później. Teraz jest młodość i należy się bawić. Gratuluję.

Nie chce mi się więcej o tym pisać, jeśli ktoś ma ochotę to onet:Link do onetu
alko

Strażak, który zdobył złoty medal olimpijski.

Zbigniew Bródka – przyznam szczerze, że dziś pierwszy raz w życiu o Nim usłyszałem. Najbardziej mnie zdziwiło to, że… pracuje zawodowo. Chłop jest strażakiem i przy okazji trenuje? Nie mogę tego ogarnąć i muszę się zagłębić w temat. Nawet jak ma więcej urlopu niż jego koledzy, nawet jak robi siłownię w godzinach pracy to na co dzień ratuje ludzkie życie. A tak przy okazji wyjeździł medal. (Gość jeździ na łyżwach w kółko, jakby ktoś nie słyszał jeszcze). Jestem zszokowany. Dramaturgia, w jakiej go zdobył, to temat na osobny wpis. Jak dla mnie – fenomen dnia!
strazak

Noriaki Kasai

42 lata lub 41 jak podają niektóre źródła. Nieważne. Jego siódme igrzyska olimpijskie i zdobył na nich srebrny medal. Mój podziw dla tego wyczynu jest ogromny. Tyle lat na najwyższym poziomie? Trzeba być mega profesjonalistą. Oczywiście pamiętam o Kamilu Stochu i jako Polak ogromnie cieszę się z jego sukcesu oraz serdecznie gratuluję, ale wyczyn Noriakiego budzi we mnie jeszcze większy podziw. Będę podawał go jako przykład ludziom, którzy już są za starzy na uprawianie sportu. Ogromny szacunek!
kasai

Spodobał Ci się wpis? Mam jeszcze więcej wartościowej wiedzy dla Ciebie.
Dowiaduj się o nowych wpisach przed wszystkimi.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
agatamusz

Nominuję Cię do zajebistych treningów w przyszłym tygodniu, Karol. Ale to chyba najpierw muszę nagrać jakiś swój dobry?

matys

A ja bym widział to w sposób odmienny, mianowicie nominacja to potwierdzenie tego że nie będą rządzić krajem, nie będą utrzymywać swojej rodziny, 🙂